بروزرسانی

سایت بروزرسانی مشهد

معرفی وب سایت بروزرسانی

سایت بروزرسانی مشهد

بروزرسانی یک وب سایت شکل گرفته از از دانشگاه است که موسس آن جناب آقای صفار دانشجوی رشته نرم افزار مقطع دکتری هستند.

این وب سایت علاوه بر اینکه در زمینه فناوری اطلاعات از اطلاعات جالب و خواندنیی برخوردار است یک فروشگاه تمام عیار نیز در زمینه محصولات اپل به شمار می رود.

علت معرفی این وب سایت در عصر اینفو قبطه خوردن خودم است به علت همکاری چندین دانشجو در سروسامان دادن یک وب سایت و ارزشی کردن آن و برگذاری همایش های متعدد در زمینه فناوری اطلاعات چیزی که بنده کارشناس آن هستم اما متاسفانه نه در دوران دانشجویی و نه در دوران فراغت از تحصیل نتوانستم یک جمع منسجم از دانشجویان را جمع کنم و یک چنین وب سایتی را سر و پا کنم که خوب البته در تدارکش هستم.

همانطور که گفتم وب سایت برزورسانی که موسس آن جناب آقای صفار هستند زادگاهش دانشگاه آزاد مشهد به حساب میاد و می توانید در زیر با جناب آقای مهندس احسان صفار خراسانی بیشتر آشنا بشید و یا اینکه با کلیک بر روی تصویر زیر توضیحات بیشتر را در سایت ایشان مطالعه بفرمایید :

احسان صفار خراسانی

به نقل از وب سایت بروزرسانی : “احسان صفار خراسانی هستم. در مشهد متولد شدم و تحصیلاتم را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به پایان رساندم. از آغاز دوره متوسطه به طور جدی کار در حوزه فناوری را آغاز کردم، پس از اتمام دوره کارشناسی در شرکت برق خراسان و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مشغول به کار شدم و نوشتن مطالب آموزشی و تحلیلی در حوزه فناوری را شروع کردم. در کنار نگارش مطالب علمی به دلیل علاقه به طراحی در حوزه های انیمیشن و وب به صورت تخصصی وارد شدم در ادامه همین علاقه باعث شد که در رشته سیستم های چند رسانه ای (Multimedia Systems) در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه UPM ادامه تحصیل دهم و هم اکنون نیز در مقطع دکتری نرم افزار مشغول به تحصیل میباشم.”

منبع بروزرسانی

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: عصر اطلاعات