اپل واچ‌‌ به نمایشگر منعطف مجهز می‌شود

اپل واچ‌‌ به نمایشگر منعطف مجهز می‌شود

اپل واچ‌‌ به نمایشگر منعطف مجهز می‌شود

اپل واچ‌‌ به نمایشگر منعطف مجهز می‌شود

اپل واچ محصولی موفق در بین ساعت‌های هوشمند محسوب می‌شود از این رو اپل به آینده‌ی این محصول امیدوار است. پتنت جدید منتشرشده توسط اپل استفاده از یک صفحه‌نمایش خمیده و پیوسته را نشان می‌دهد؛

صفحه‌نمایشی که علاوه بر بخش اصلی ساعت، بندهای آن را نیز شامل می‌شود.برای این پتنت نامی انتخاب نشده است و کاربردهایی از قبیل استفاده در پوشیدنی‌ها، ابزار و صفحه‌نمایش‌های خمیده و منعطف خواهد داشت. این صفحه‌نمایش علاوه بر صفحه‌ی ساعت و بند آن، بخش قلاب و گیره‌ی بند را نیز پوشش می‌دهد. این پتنت در صورت عملیاتی شدن حاشیه‌های اطراف نمایشگر را بسیار کم خواهد کرد. نمی‌توان در مورد مقدار  کاهش حاشیه‌ها در این نوع صفحه‌نمایش‌ نظر خاصی داد ولی حذف کامل آن‌ها غیر ممکن نخواهد بود.

اپل واچ‌‌ به نمایشگر منعطف مجهز می‌شود

 

این طراحی جدید ممکن است از یک ماژول ارتباطی نیز برای برقراری ارتباطات سلولار استفاده کند. در هفته‌های اخیر شایعاتی مبنی بر استفاده‌ی اپل از بندهای قابل تعویض و هوشمند در اپل واچ‌های (Apple Watch) آینده به گوش می‌رسد. این بندهای هوشمند کاربرد اپل واچ را افزایش خواهند داد، وشاهد توزیع روز افزون این بندهای هوشمند خواهید بود و درطرح های بی نظیریی چه در طراحی منو وچه ازلحاظ سخت افزاری ونرم افزاری سبک های برتر آنرا می بینیم برای مثال ممکن است بتوان از بند ساعت برای بررسی سطح گلوکز نیز استفاده کرد.به نظر می‌رسد بعد از عملی شدن بندهای هوشمند در  اپل واچ نوبت به چیزی شبیه به این پتنت جدید برسد. دراپل واچ استفاده‌ی بهینه از تمام قسمت‌های یک گجت پوشیدنی ایده بسیار جالبی خواهد بود که عملی کردن آن در شرایط کنونی کمی چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد.

 

منبع :APPADVICE

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: سمیه جاوید