آموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریه | آموزش خصوصی مسائل روز IT

آموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریه

مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات به مدیریت مهندس سعید اسحاق زاده در ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ رسما افتتاح شد و تصویر پروانه کسب ما نیز در زیر قابل مشاهده است :

عصر اطلاعات تربت حیدریه

ما در ده سال گذشته به همشهری های عزیز خود در تربت حیدریه خدمات رسانی کردیم و توانستیم مشتری ها و دوستان خوبی داشته باشیم که از همان ابتدا تا کنون با ما همراه بوده و هستند.

مرکز نرم افزاری خدمات کامپیوتر در تربت حیدریه

آموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریه به قدر کافی هست و وجود دارد و البته همه آنها اساتید بحث آموزش هستند و البته کیفیت آموزش آنها بسیار عالی و قابل تقدیر است.

سعید اسحاق زاده سئو 6

بنده به عنوان مدیر مرکز عصر اطلاعات مفتخرم به اینکه همواره سعی در خدمت رسانی به همشهریان خود داشته و دارم و مانند برخی از دوستان (البته انگشت شمار) به خارج از استان یا شهرستان برای کار نرفته و نخواهم رفت.

آموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریهآموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریهآموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریه

و از آن بالاتر اینکه در سال های گذشته تیم ما توانسته است به بیش از ۷ شرکت و آموزشگاه مطرح و ۳۰ وب سایت مطرح در داخل ایران و خارج از ایران خدمت دهی کند و در تمام این سال ها هم به تمام مشتریان خود گفته ایم دفتر ما در شهرستان تربت حیدریه واقع شده و به دنبال بزرگ نمایی و جذب مشتریان با ترفند های مختلف نبوده و نیستیم (مثلا به جای تربت نگفتیم دفتر کار ما در مشهد یا تهران است و این مدل حرف ها).

بگذریم، خاطره مختصری رو برای شما تعریف می کنم از ده سال گذشته و تحصیلات دانشگاهی، اول از همه بنده در سال ۱۳۹۴ در دانشگاه علمی کاربردی تربت حیدریه با معدل ۱۶.۶۵ کارشناسی آی تی خود را گرفتم و از سال ۱۳۹۱ تاکنون مشغول به مدیریت وب سایت های عصر اطلاعات و مشتریان خود بوده ام و به لطف خدا ساعات بی کاری و یا تفریح کمی از آن زمان تاکنون پیدا کرده ام که آن هم به کسب دانش بیشتر گذشته است.

شهرستان تربت حیدریه متاسفانه نسبت به شهر های توسعه یافته تر مانند تهران یا مشهد در زمینه های مطرح آی تی استقبال کننده کمتری دارد و خیلی از مباحث روز رو به جز دانشگاهیان و تحصیل کرده ها افراد کمتری مطلع هستند و دنبال فراگیری آن میروند.

ما در عصر اطلاعات سعی خود را می کنیم تا بتوانیم علوم روز آی تی و فناوری اطلاعات و سئو را که می تواند در فروش شما موثر باشد را به شما آموزش بدهیم و یا شما را در گرفتن مدارک فنی و حرفه ای و فراگیری بهتر علوم کامپیوتری کمک کنیم.

آموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریهآموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریهآموزشگاه کامپیوتر تربت حیدریه

قیمت ها به چه شکل اند؟

هزینه هر جلسه تدریس حضوری بسته به دوره آموزشی مورد نظر شما متفاوت است

قیمت تدریس خصوصی فتوشاپ به صورت حضوری جلسه ای ۴۰ هزار تومان است که برای سطح مقدماتی یا متوسطه لازم است ۲۰ جلسه آموزش ببینید. (آموزش ها ۴۵ دقیقه ای خواهد بود.)

هزینه تدریس ICDL هم جلسه ای ۵۰ هزار تومان است

تدریس آموزش طراحی وب سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ هم در مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات انجام میشود.

البته قیمت ها قطعی نیست و بسته به سرعت یادگیری شما و دانشی که در حال حاضر دارید ممکن است کم یا زیاد شود.

چنانچه تمایل به دریافت آموزش خصوصی و تدریس ما دارید می توانید پس از هماهنگی به دفتر کاری ما تشریف بیاورید تا حضوری با شما آشنا شویم.

آدرس دفتر عصر اطلاعات : خیابان باغملی – پاساژ قائم – طبقه پایین – واحد ۱۷

جهت هماهنگی و سفارش آموزش خصوص مباحث کامپیوتری با ما در واتس آپ و یا تلگرام در تماس باشید :

۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲

نمونه کار های طراحی وب ما

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: عصر اطلاعات