اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

اکانت نود 32 با 50% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

اکانت نود 32 با 50% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن و شاید هم تا آخر سال ۱۳۹۵ در سایت i32 آغاز گردیده و پشتیبانی آن توسط گروه تخصصی ما (تیم عصر اطلاعات) صورت میگیرد و شما میتوانید توضیحات بیشتر را در ادامه همین پست بخوانید.

اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن چطور است؟

شاید با خود فکر کنید که  خریدن اکانت نود ۳۲ را از عصر اطلاعات چه ضرورتی دارد، با خواندن این مطلب قطعا پاسخ خود را به روشنی دریافت می کنید :

۱ – اکانت نود ۳۲ عصراطلاعات با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن عرضه می شود و جزو ارزانترین اکانت های نود ۳۲ اسمارت سکوریتی در ایران است.

۲ – اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن در عصر اطلاعات با پشتیبانی رایگان و همیشه آنلاین عصر اطلاعات عرضه میشود

۳- اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن ما دارای گارانتی بی قید و شرط تعویض در طول مدت اعتبار خودش میباشد که این یک مزیت بزرگ به حساب می آید

۴- اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان قادر به حفاظت کامپیوترتان به مدت ۳۶۵ روز تمام است و به علت اینکه آپدیت آن مطابق با آپدیت های اصلی ایست است از قدرت بسیار بالاتری در اسکن و پروتکشن سیستم شما برخوردار است و می تواند نگرانی شما را از بابت صدمه پذیر بودن کامپیوترتان به کلی مرتفع سازد.

۵- اکانت نود ۳۲ با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن ما که در آی ۳۲ با ۵۰% تخفیف ویژه در حال عرضه است سرعت بسیار بالاتری در آپدیت دارد و همراه با آموزش گام به گام تمامی مراحل نصب و آپدیت برای شما عزیزان تهیه شده است که می تواند در وقت شما به خوبی صرفه جویی کند.

اکانت نود 32 با 50% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

 

سرعت آپدیت سرور ما را در این فیلم مشاهده می کنید همچنین نحوه آپدیت از سرور نود ۳۲ ما را در فیلم موجود در آپارات مشاهده می فرمایید و از همه مطلوب تر اینکه با توجه به توضیحات زیر و دیدن فیلم آپدیت و استفاده از یوزرنیم : ESP-Test1 و پسورد : ۱۲۳۴۴۳۲۱ می توانید آپدیت از سرور ما را تست کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

و برای خرید اکانت نود ۳۲ عصراطلاعات با ۵۰% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن بر روی این لینک کلیک کنید

خوب کلیات کار به شرح زیر است :

اکانت نود 32 با 50% تخفیف زمستانه از یلدا تا ابتدای بهمن

تذکر : اکانت های ما سرور اختصاصی است و یوزرهای آن نیز اختصاصی است و تنها روی یک سیستم قابل آپدیت است لذا باید یک سری تنظیمات را انجام داده تا بتوانید به آنتی ویروس سرور های ما را معرفی کنید و آپدیت خود را برای چند بار در روز از سرور ما با سرعت بیشتری انجام دهید.
ابتدا لازم است با استفاده از لینکهای زیر آنتی ویروس اسمارت سکوریتی ورژن ۸ را متناسب با ویندوز خود دانلود کنید :

نسخه ۳۲ بیتی

http://dl.i32.ir/asreeset/8/ess_nt32_enu.msi

نسخه ۶۴ بیتی

http://dl.i32.ir/asreeset/8/ess_nt64_enu.msi

 

تذکر ۲ : هنگام نصب آنتی ویروس دقت نمایید تیک گزینه بررسی نسخه جدید غیر فعال باشد چرا که خود به خود نسخه ۹ یا ۱۰ آنتی ویروس نصب می شود و ورژن جدید قابل آپدیت از سرور اختصاصی نیست.

پس از نصب آنتی ویروس با توجه به فیلم زیر وارد مقوله تنظیم سرور می شوید که در اینجا توجه به ۳ تذکر مهم پس از مشاهده فیلم ضروری است چرا که برخی از نکات ضروری در فیلم لحاظ نشده و ممکن است موجب بروز مشکل در روند کار شوند :

۱- حتما پس از تغییر در رجیستری و اعمال عدد ۵۴ به جای ۵۳ سیستم خود را یک بار دیگر ریستارت کنید.

۲- پس از ریستارت کردن سیستم اقدام به وارد کردن سرور های آپدیت به جای سرور موجود در فیلم کنید. ( یعنی به جای استفاده از آدرسhttp://37.59.68.255/vip/dl از آدرس های جدید سرور ما یعنی http://up.n12.ir/dl و http://up2.n12.ir/dl استفاده کنید و هر دوی این سرور ها را در آنتی ویروس add کنید تا بتوانید در صورت بروز مشکل برای یکی از آنها از دیگری استفاده کنید)

۳- حتما دقت کنید که سرور آنتی ویروس روی سرور ما قرار گرفته باشد نه اتوماتیک مثل تصویر زیر :

نحوه آپدیت آفلاین ایست اسمارت سکوریتی 8

نحوه آپدیت آفلاین ایست اسمارت سکوریتی 8

و پس از اطمینان از قرار گرفتن صحیح سرور آنتی ویروس بر روی سرور ما فقط آنتی ویروس را آپدیت کنید و نیازی به اکتیو نیست

برای راحتی کار مطابق فیلم زیر پیش رفته و تذکر های فوق را چند بار مرور کنید تا به مشکل برخورد نکنید
پیروز و موفق باشید مرکز خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات
۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲ – ۰۵۱۵۲۲۳۳۶۸۶

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: عصر اطلاعات